Založit webové stránky nebo eShop
aktualizováno: 10.09.2012 19:35:19 

Českoslovenští atleti nad 30let

Termínovka

Termínová listina 2008
9.1. Atletická sředa, Jablonec n.N. (60,150,500,2000,60př.,vý,tyč,dá,ko)
15.1. 1. HVZ, Praha-Stromovka
16.1. Atletická sředa, Jablonec n.N. (60,400,800,1500,60př.tyč,dá,trojsk,ko)
18.1. 2. HVZ, Praha-Strahov
19.1. 3. HVZ, Praha-SK Dvojka (koule ženy)
22.1. 4. HVZ, Praha-Stromovka
23.1. Atletická sředa, Jablonec n.N. (60,200,600,3000,60př.,vý,tyč,dá,ko,3km ch.)¨
27.1. Halové mistrovství Maďarska veteránů, Budapešť
30.1. Atletická sředa, Jablonec n.N. (60,150,1000,60př.,tyč,dá,trojsk,ko)
5.2. 5. HVZ, Praha-Stromovka
6.2. Atletická sředa, Jablonec n.N. (60,300,800,1500,60př.,vý,tyč,dá,ko)
12.2. 6. HVZ, Praha-Stromovka
13.2. Atletická sředa, Jablonec n.N. (60,400,600,3000,60př.,tyč,dá,trosk,ko)
20.2. Atletická sředa, Jablonec n.N. (60,300,1500,60př.,vý,tyč,dá,trojsk,ko,3km ch.)
25.2. 6. HVZ žactva, vložený závod 5000m
27.2. Atletická sředa, Jablonec n.N. (sprint. 3boj,3000,60př.,tyč,dá,trojsk,ko)
8.3. Halové Mistrovství ČR veteránů, Praha-Stromovka
17.-22.3. 3. halové Mistrovství světa, Clermont-Ferrand
5.4. MČR veteránů v ultramaratonu, Mníšek p. Brdy
19.4. MČR veteránů v půlmaratonu, Pardubice
21.6 MČR veteránů na dráze, Šumperk
28.6. Mistrovství Slovenska veteránů na dráze, Nové Zámky
5.-6.7. Mistrovství Maďarska veteránů na dráze, Tata
12.7. MČR veteránů v běhu do vrchu, Police n. Metují
12.-13.7. Mistrovství Rakouska veteránů na dráze, Feldkirchen
19.7. MČR veteránů, silnice 10 km, Kounice
23.7.-3.8. 16. Mistrovství Evropy na dráze, Ljubljana
27.7. MČR veteránů v krosu, Běh okolo sv. Anny
29.8.-7.9. European Masters Games, Malmö
6.9. 8. Mistrovství světa veteránů do vrchu, Dolní Morava








Termínová listina 2007
6.2. 7. Veřejné halové závody, Praha-Stromovka
13.2. 8. Veřejné halové závody, Praha-Stromovka
24.2. Veřejné závody, Český Brod (50m,60m,výška,dálka,přek.)
26.2. 10. veřejné halové závody, Praha-Stromovka (5000m)
10.3. Halové mistrovství veteránů ČR + Slovenska, Bratislava
10.3. Halové mistrovství veteránů Maďarska, Budapešť
17.3. Veřejné závody, Český Brod (50m,60m,výška,dálka,přek.)
22.-25.3. 6. halové Mistrovství Evropy veteránů na dráze, Helsinky
4.4. 17.00 Veřejné závody Pardubice (10000m, chůze 3000m)
11.4. 16.30 Veřejné závody Pardubice (600m, 1 míle, 5000m)
14.4. 15.00 "Poděbrady 2007" 75.ročník Mistroství ČR ( chůze 20000m)
14.4 MČR veteránů v půlmaratonu, Bakov n. J.
14.4. MČR veteránů v ultramaratonu, Mníšek p. Brdy
25.4. 16.30. Veřejné závody Pardubice (100m př., 60m, 150m, 500m, koule, dálka, výška)
25.4. Zahajovací závody, Brno-Žabovřesky (60,100př.,dá,vý,vrhy,hody)
1.5. Májový mítink Rosnička, Brno-Žabovřesky (dá,vý,vrhy,hody)
2.5. 16.30. Veřejné závody Pardubice (kladivo, disk)
8.5. Sokolské metání Masters, Brno-Žabovřesky (dá,vý,vrhy,hody)
9.5. 16.30. Veřejné závody Pardubice (100m, 200m, 200m př., 1000m, dálka, trjskok, koule, oštěp)
12.5. MČR veteránů v chůzi, Praha-Vítkov (M 10km, Ž 5km)
16.5. Vrhačská středa, Brno-Žabovřesky (60,100př.,dá,vý,vrhy,hody)
16.5. 16.30. Veřejné závody Pardubice (kladivo, disk)
17.-20.5. 10. mistrovství Evropy na silnici, Regensburg, SRN
23.5. Vrhačská středa, Brno-Žabovřesky (60,100př.,dá,vý,vrhy,hody)
23.5. 16.30. Veřejné závody Pardubice (60m př., 150m, 600m, hodinovka, dálka, trojskok, koule, oštěp)
26.5. Veteránský mítink, Nitra
30.5. Vrhačská středa, Brno-Žabovřesky (60,100př.,dá,vý,vrhy,hody)
30.5. 16.30. Veřejné závody Pardubice (3000m, chůze 3000m, chůze 5000m, výška, tyč, míček, koule, oštěp)
6.6. Atletická středa, Brno-Žabovřesky (60,100př.,dá,vý,tyč,vrhy,hody)
13.6. Atletická středa, Brno-Žabovřesky (60,100př.,dá,vý,tyč,vrhy,hody)
20.6. Atletická středa, Brno-Žabovřesky (60,100př.,dá,vý,tyč,vrhy,hody)
23.6. MČR veteránů v krosu, Běh lužanskými hvozdy
27.6. Atletická středa, Brno-Žabovřesky (60,100př.,dá,vý,tyč,vrhy,hody)
5.7. MČR veteránů na dráze, Tábor (Přihláška)
5.7. MČR veteránů v běhu do vrchu, Lochkovice
6.-8.7. Mistrovství Německa veteránů (do 50 let) na dráze, Zittau
13.-15.7. Mistrovství Německa veteránů (nad 50 let) na dráze, Fulda
18.7. Letní závody, Brno-Žabovřesky (60př.,100př.,dá,vý,tyč,vrhy,hody)
25.7. Letní závody, Brno-Žabovřesky (60př.,100př.,dá,vý,tyč,vrhy,hody)
1.8. Atletická středa, Brno-Žabovřesky (60,100př.,dá,vý,tyč,vrhy,hody)
4.-5.8. Mistrovství Maďarska veteránů na dráze, Tata
8.8. Atletická středa, Brno-Žabovřesky (60,100př.,dá,vý,tyč,vrhy,hody)
11.-12.8. Mistrovství Rakouska veteránů na dráze, Wels
15.8. Atletická středa, Brno-Žabovřesky (60,100př.,dá,vý,tyč,vrhy,hody)
18.8. Mistrovství veteránů Slovenska na dráze, Nové Zámky
19.8. 7. Šumperský Šikula, Šumperk
22.8. Atletická středa, Brno-Žabovřesky (60,100př.,dá,vý,tyč,vrhy,hody)
29.8. Atletická středa, Brno-Žabovřesky (60,100př.,dá,vý,tyč,vrhy,hody)
4.-15.9. 17. mistrovství světa na dráze, Riccione, Itálie
8.9. MČR veteránů v maratonu, Ostrava
22.9. Mistrovství ČR Sokola a SV ve vrhačském 5boji, Brno-Žabovřesky
28.9. Vrhačský pětiboj Masters, Brno-Žabovřesky
3.10. Vrhačská středa, Brno-Žabovřesky (vrhy,hody)
10.10. Vrhačská středa, Brno-Žabovřesky (vrhy,hody)
17.10. Vrhačská středa, Brno-Žabovřesky (vrhy,hody)
20.10. MČR silnice 10km, Hronov-Náchod
24.10. Vrhačská středa, Brno-Žabovřesky (vrhy,hody)

Termínovku sestavil ing.Jan Zedník www.atletika.cz a o další závody doplnil Adrien

TOPlist